Theatertour 2019-2020:

 

Bende van Beuving/ So Long Cohen/ Goeie Tukkers

 

 

 

2019

wo 18 sep

BvB Gelselaar

Besloten (Klap klein)

ma 02 sep

MF Hengelo

De Cactus (t.o)

wo 04 sep

MF Oldenzaal

Café De Kroeg (t.o.)

vr 06 sep

MF Deventer

De Hip (t.o.)

za 07 sep

MF Almelo

Hof 88

zo 08 sep

MF Almelo

Hof 88

do 12 sep

MF Diepenheim

Zaal Beltman

vr 13 sep

MF Varsseveld

De Radstake

za 14 sep

MF Keijenborg

Coen’s Tapperij

do 19 sep

MF Denekamp

Kulturhus

vr 20 sep

MF Groenlo

De Mattelier

za 21 sep

MF Vroomshoop

Het Punt

wo 25 sep

MF Delden

Het Parochiehuis

vr 27 sep

MF Albergen

Morshuis

za 28 sep

MF Eibergen

Theater Berkelland

vr 04 okt

BvB Kampen

Stadsgehoorzaal (Klap)

za 05 okt

SLC Waspik

SCC Den Bolder

za 12 okt

SLC Amsterdam(2x)

Betty Asfalt Complex

wo 09 okt

SLC Stadskanaal

Theater Geert Teis

do 17 okt

SLC Gouda(matinee)

Goudse Schouwburg

vr 18 okt

SLC Etten Leur

De Nieuwe Nobelaer

za 19 okt

BvB Zaandam

Zaantheater (Klap)

vr 25 okt

SLC Borne

Kulturhus

za 26 okt

BvB Nieuwleusen

De Spil (Klap)

vr 08 nov

SLC Ulft

DRU

za 09 nov

SLC Winterswijk

Theater De Storm

vr 15 nov

SLC Dalfsen

De Stoomfabriek

za 16 nov

SLC Dalfsen

De Stoomfabriek

vr 22 nov

SLC Drachten

Theater Geert Teis

za 30 nov

SLC Heerde

CC Heerde

za 07 dec

SLC Zwolle

Odeon

za 14 dec

SLC Maarheeze

De Smeltkroes

2020

za 04 jan

SLC Bladel

CC Den Herd

vr 10 jan

BvB Son en Breugel

Vestzaktheater (Klap)

za 11 jan

SLC Lochem

Schouwburg Lochem

vr 17 jan

BvB Eersel

de Muzenval (Skoren)

za 18 jan

SLC Zierikzee

De Nieuwe Kerk

vr 24 jan

SLC Hengelo

Schouwburg Hengelo

za 25 jan

BvB IJmuiden

Schouwburg Velsen (Klap)

vr 31 jan

SLC Holten

Kulturhus Holten

za 01 feb

SLC Heerenveen

Het Posthuistheater

do 06 feb

SLC Roden

De Winsinghhof

za 08 feb

SLC Putten

Theater Stroud

do 13 feb

BvB Epe

Besloten (Klap klein)

vr 14 feb

SLC IJsselstein

Fulcotheater

za 15 feb

SLC Dinxperloo

Klein Theater

do 20 feb

SLC Arnhem

Posttheater

za 22 feb

SLC Nijverdal

Zinin Theater

vr 28 feb

BvB Sleen (E&E)

Theater De Deel(Skoren klein)

za 29 feb

SLC Rilland

Podium Reimerswaal

za 07 mrt

BvB Middelharnis

Diekhuus (Skoren 2x evt.)

do 12 mrt

SLC Roden

De Winsinghhof

vr 13 mrt

BvB Zevenaar

Musiater (Skoren)

za 14 mrt

SLC Dokkum

Theater Sense

vr 20 mrt

BvB Zwolle

Zwolle ZZuit (Klap klein)

za 21 mrt

SLC Denekamp

Kulturhus Denekamp

vr 27 mrt

BvB Alphen a/d Rijn

Theater Castellum (Skoren)

za 28 mrt

BvB Franeker

Theater De Koornbeurs (Klap)

za 04 apr

SLC Dongen

CC De Cammeleur

do 09 apr

SLC Hoogezand

Theater Het Kielzog

za 18 apr

BvB Reek

Wapen van Reek (Skoren)

vr 15 mei

SLC Haaksbergen

Theater De Kappen

za 23 mei

BvB Renesse

Dorpshuis Renesse (Skoren)

Wijzigingen voorbehouden.

Index:

• SLC = voorstelling 'So long Cohen'

• BvB (Klap) = Bende van Beuving met voorstelling 'Klap v/d korenmolen' met Ernest Beuving, met hele band en koor

• BvB (Klap klein) = ‘Klap v/d korenmolen’ met gitarist Erik Raayman

• BvB (Skoren) =  Bende van Beuving met voorstelling ‘Skoren!’met Ernest Beuving, met hele band en koor

• BvB (Skoren klein) = ‘Skoren!’met Ernest Beuving en gitarist Erik Raayman

MF = Goeie Tukkers met voorstelling: ‘Tukkerwareparty’